Naše služby

Naše služby

Naším cieľom je pomáhať milovníkom cyklistiky. Ponúkame služby, vďaka ktorým bude nákup a používanie bicykla jednoduchšie. Náš PRONTO servis je tu pre vás kedykoľvek. Váš bicykel odvezieme, opravíme a privezieme.

IMG_7130 - bicycle

Bicykle a doplnky

V našej ponuke nájdete modely tých najlepších značiek bicyklov. Od cestných cez trekingové až po horské bicykle. Zároveň nájdete u nás elektro bicyklov.
V našich predajniach nájdete aj cyklo doplnky, oblečenie a cyklo náradie.

bike-repair

PRONTO Servis

Využite náš PRONTO Servis, v rámci ktorého vám bicykel vyzdvihneme u vás doma, opravíme v našom servise, a následne opäť doručíme k vám domov. Alebo jednoducho doneste svoj bicykel do našich predajní a my sa vám o neho postaráme.

cofodis

Predaj na splátky

V našich predajniach si môžete zakúpiť bicykle aj na splátky. Spolupracujeme so splátkovou spoločnosťou Cofidis. Náš personál vám ochotne poradí o výhodnom financovaní.

skladovanie

Skladovanie bicyklov

Pripravte bicykel na novú sezonu už teraz a využite jedinečnú akciu zimné uskladnenie svojho bicykla v zabezpečených priestoroch predajne Greenbike.

karta

Zákaznícka karta

Pre našich verných zákazníkov poskytujeme vernostné zľavy a iné zaujímavé výhody. Naša zákaznícka karta je prenosná, môže ju využívať akýkoľvek Váš známy

odvoz

Odvoz v BA zadarmo

Najlepšie na kúpe bicykla u nás je, že nemusíte čakať v zápchach.
Váš bicykel vám v rámci Bratislavy odvezieme zadarmo priamo k vám domov.

Značky, s ktorými spolupracujeme