Novinky

Príďte si po svoj vysnívaný bajk, začína výpredaj!

22.07.2018

Cyklosezóna je v plnom prúde, čakajú nás však ešte dlhé mesiace výletov, dovoleniek, alebo len príjemných presunov na dvoch kolesách. Predajne bicyklov už začali s výpredajom, je správny čas urobiť si radosť a dopriať si bicykel, po ktorom túžite.

Bicyklovanie je ideálnou formou trávenia voľného času. Užívanie si slobody na dvoch kolesách, prekonávanie samých seba, relax, príroda. Či už chodíte na bicykli každý deň do práce, vyvetráte ho z času na čas na výlet, alebo na ňom trávite každú voľnú chvíľu, mal by spĺňať vaše predstavy o dizajne, bezpečnosti a kvalite, mal by vám dobre „sedieť“. Jednoducho, byť dobrým partnerom na cestách.

Zažite to, čo by ste na klasickom bajku nezažili, skúste e-bajk!

Ak potrebujete silnejší vietor v chrbte, vaše fyzické schopnosti alebo okolnosti vám nedovoľujú vysadnúť na bajk tak často, ako by ste chceli, porozmýšľajte o e-bajku. Slabá kondička, ťažký náklad, dlhá trasa, veľa námahy, pot.. Elektrobajk vám otvorí úplne nové možnosti. Prepravíte sa rýchlo, pohodlne, na čerstvom vzduchu a zdravo. Leto je ideálny čas vyskúšať túto novinku vo svete cyklistiky, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube.

V predajni Green Bike na Cyprichovej v Rači máte možnosť si e-bajk požičať a zistiť, či je pre vás. Elektrobicykel je vhodný pri zdravotných znevýhodneniach, pri slabej kondičke alebo nadváhe, pri cestách do práce udrží košeľu bez potu a pre tých, ktorí túžia po dobrodružstve, pomôže posúvať limity. 

E-bajky pre seniorov

Elektrobajk je výbornou voľbou pre seniorov, ktorí chcú zostať aktívni a užívať si pohyb a prírodu, alebo sa zdravo a pohodlne presúvať. Vhodná intenzita a frekvencia bicyklovania im pomôže udržať zdravé srdce a cievy, svaly zostanú v kondícii a pohyb na čerstvom vzduchu pozitívne vplýva na psychiku. Bicyklovanie je tiež výbornou formou rehabilitácie.

Kam po nový bajk? Do Green Bike!

Veľký výber bajkov aj e-bajkov pre celú rodinu nájdete v predajniach Green Bike. V Ružovej doline  a v Krasňanoch na Cyprichovej na vás čakajú zľavy na detské, cestné, cyklokrosové, horské, trekingové aj mestské bajky.