bicykle

Predaj bicyklov

Navštívte jednu z naších dvoch bratislavských predajní v Ružinove alebo v Krašanoch. Naši špecialisti Vám radi poradia s výberom toho najvhodnejšieho bicykla. V naších predjaniach nájdete bicykle pre všetkých.

Nové kolekcie bicyklov

V naších predajniach nájdete široký výber bicyklov z nových kolekcií bicyklov značiek ako Kellys, Ghost, Merida, Felt, Dahon, Winora. Od značiek máme k dispozícií bicykle aj z iných najnovších kolekcií, ale aj staršie kolekcie za výhodné, akciové ceny. Na stránkach a v predajni nájdete na výber horské bicykle, cestné bicykle, elektrobicykle, krosové bicykle ale samozrejme aj detské bicykle.

Pre lepší, jednoduchší výber pre naších zákazníkov pracujeme na vynovenej e-shopovej časti. Aktuálne vám odporúčame prelistovanie katalógov na oficiálných stránkach našich distribútorov. Väčšinu bicyklov máme skladom aj na naších predajniach. Dajte nám vedieť pomocou jednoduchého formulára, ktoré bicykel ste si vybrali, alebo špecifikujte vaše potreby a my vám radi pomôžeme s výberom.

Po kliknutí na logá značiek vás presmerujeme na oficiálnu stránku a katalóg distribútorov.

Prečo si kúpit bicykel u nás?

  • – Bicykel máte za rovnakú cenu ako nájdete na stránke naších dodavátelov
  • – Postaráme sa o správne poskladenie biyckla (Ak si objednáte bicykel len z e-shopu priamo domov, príde Vám v krabici neposkladaný)
  • Darček ku každému bicyklu
  • – V rámci Bratislavy zdarma privezieme k vám domov u nás kúpený bicykel
  • – Naši špecialisti Vám poradia tipy na čo si dať pozor, a upozornia na najčastejšie chyby v svete bicyklov
  • Garnančný servis po 200 km zadarmo. Preveríme či na bicykli je všetko v poriadku, ak nie opravíme.
  • Máte vybraný konkretný model bickyla? Dajte nám vediť ktorý je váš vysniávaný tátoš, a prídte si ho vyskúšať osobne do našej predjane.
  • Poradíme pri výbere?
    Ešte ste sa nerozhodli ktorý by mohol byť ten pravý? Kupujete ho pre niekoho v rodine? Napíšte nám vašu predstavu, vyplnte jednoduchý formulár a my vám radi pordíme.